• Laida3
  • Laida3
  • Laida3
  • Laida3
  • Laida2
  • Laida2
  • Laida2
  • Laida2
  • Laida2
  • Laida1
  • Laida1
  • Laida1
  • Laida1
  • Laida1
  • Laida1

TV Programa

 Rgs   18 Spalio   Lap

PATKPŠS
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Julianna Walker Willis Technology
 
Žinias galite žiūrėti 
2018-aisiais Marijampolė bus Lietuvos kultūros sostine. Kaip tai vertinate ir ko tikitės iš šių metų?
 

Šiuo metu lankosi

Mes turime 72 svečius online
Prenumeruokite mane „YouTube“
2018-aisiais Marijampolė bus Lietuvos kultūros sostine. Kaip tai vertinate ir ko tikitės iš šių metų?

2018-aisiais Marijampolė bus Lietuvos kultūros sostine. Kaip tai vertinate ir ko tikitės iš šių metų?
Smagu. Manau, kad Marijampolė pritrauks daug svečių. Dalis renginių tikriausiai sudomins ir mane.
8  57.1%
Labai džiaugiuosi. Tikiuosi įspūdingų renginių ir ketinu kuo daugiau jų aplankyti.
4  28.6%
Vertinu blogai. Nemanau, kad gyventojai pajaus kažką ypatingo. Tai – tik pinigų švaistymas.
2  14.3%
Nesidomiu. Per darbus renginiams ir šventėms nelieka laiko.
0  0%

Balsų skaičius  :  14
Pirmas balsavimas  :  Trečiadienis, 24 Sausis 2018 13:24
Paskutinis balsavimas  :  Antradienis, 03 Liepa 2018 09:27
 

Ulti Clocks content

Šiandien žiūrėkite

07:20 MARIJAMPOLĖS TV ŽINIOS. ORAI. (k).
07:55 "Didingasis amžius. Jos didenybė Kiosem" (30). N-7. 2017 m. Daugiaserijinis filmas.Turkija. 
09:55 "Būrėja" (2). 2016 m. Realybės dokumentika. Rusija.
10:30 "Būrėja" (75). 2016 m. Realybės dokumentika. Rusija. (k.)
11:05 "Akloji" (37). 2017 m. Serialas. Rusija. (k.)
11:40 Gyvenimo metodas. „Paslaptingas kalnas I dalis“. TV Europa laida 2017 m. (k.)
12:10 MARIJAMPOLĖS TV ŽINIOS. ORAI. (k.)
12:35 "Savas žmogus" (43). N-7. 2016 m. Serialas. Turkija. 
13:35 "F. T. Budrioji akis" (37). 2002 m. Kriminalinis veiksmo serialas. JAV.
14:40 "Džekio Čano nuotykiai" (48). 2001 m. Animacinis serialas. JAV.
15:05 "Vyrai juodais drabužiais" (52). 2000 m. Animacinis serialas. JAV.
15:35 "Kas naujo, Skūbi Dū?" (14). 2002 m. Animacinis serialas. JAV.
16:05 "Tomo ir Džerio šou" (23). 2015 m. Animacinis serialas. JAV.
16:30 "Būk su manim" (915) . N-7. 2010 m. Serialas. Indija. 
17:00 "Būk su manim" (916) . N-7. 2010 m. Serialas. Indija. 
17:30 "Būk su manim" (917). N-7. 2010 m. Serialas. Indija.
18:00 Jūros pavilioti. „Jūrų skautai tarpukario Lietuvoje“. TV Europa laida 2015 m.
18:30 MARIJAMPOLĖS TV ŽINIOS. ORAI.
19:00 "Nusivylusios namų šeimininkės" (24). N-7. 2005 m. Serialas. JAV. 
20:00 MARIJAMPOLĖS TV ŽINIOS. ORAI. (k.)
20:30 Susitikime čia. „100 metų Marijampolėje“. Marijampolės TV laida 2018 m. (k.)
21:00 DETEKTYVO VAKARAS Inspektorius Džordžas Džentlis. Aistrų malūnas. N-7. 2009 m. Detektyvas. Airija, Didžioji Britanija.
22:55 MARIJAMPOLĖS TV ŽINIOS. ORAI. (k.)